Ukrainian Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
Фіто-Данімир

Єдине підприємство, яке виготовляє ліки за ОРИГІНАЛЬНИМИ авторськими прописами Данила Никифоровича Зубицького.

Наукову основу діяльності ТОВ «Фіто-Данімир» створює творча, інтелектуальна власність Олександра та Вікторії Зубицьких. Вона базується на наукових надбаннях Данила Зубицького, забезпечена оригінальною рецептурою та унікальною технологією виготовлення фітоліків з орієнтацією на стабільно високі стандарти якості.

Фітотерапія династії лікарів Зубицьких існує паралельно з офіційною медициною, доповнює її, збагачує мудрістю віків. Вона цілком спроможна зарадити при багатьох захворюваннях, її ефективність і користь реально доведена.

Ліки за авторскими прописами Данила Никифоровича Зубицького виготовляються лише в м. Києві за адресою: вул. Кирпоноса, 8/9.

Єдина в Європі фітоклініка «Во здравие, во спасение» та Аптеки народних ліків Данила Зубицького за адресами:

03190, м. Київ, вул. Кирпоноса 8/9.  (станція метро Нивки, вихід на вул. Щербакова)

Телефони:

Клініка: (044) 456-2600

Аптека: (044) 456-9185; 443-9438

Тел./Факс: (044) 453-3010

Пишіть нам на: admin@zubitsky.com.ua


В м. Вишневе, Київська область, вул. Лесі Українки, 35 відкрито філію аптеки Данила Зубицького.

Тел.: (044) 406-00-56 та 5-03-00.

В аптеці виготовляються і реалізуються лікарські засоби за авторськими прописами 5 поколінь династії лікарів Зубицьких.

За сприяння мера міста в цій аптеці відкрито відділ з виготовлення лікарських засобів за рецептами лікарів медичних установ м. Вишневого та Київської області. В аптеці консультує лікар-терапевт Зубицька Вікторія Олександрівна (запис на прийом за тел.: (044) 406-00-56).

Powered By jCart
На верх