ukazbebgcahrcsdanlenetfifrkadeelhugaitlvltmknoplptrorusrskslesswsvtryi

Як і в будь-якому місті, аптек у Вишневому безліч: на кожному розі обов'язково побачите вивіску "Аптека", Якщо запитати мешканців, яку з них вони вважають особливою, більшість, не роздумуючи, назве аптеку ТОВ "Фітотерапія Зубицьких". Перша в місті та області не лише за рівнем професіоналізму, а й за об'ємом наданих послуг. Розповідає про свою аптеку генеральний директор ТОВ "Фітотерапія Зубицьких", лікар-терапевт, лікар УЗД, представниця п'ятого покоління династії лікарів Зубицьких - Вікторія Зубицька.

"На сьогодні в аптеці ТОВ "Фітотерапія Зубицьких" є декілька відділів, що доповнюють один одного. Передусім, маємо власне виробництво лікарських засобів в умовах аптеки (екстемпоральних) за прописами лікарів династії Зубицьких. Наданий час їх аж 180: для профілактики та лікування захворювань серцево-судинних, нервово-психічних, ендокринних, органів травлення, сечостатевої системи, офтальмологічних, отоларингологічних, різноманітних новоутворень, для лікування опорно-рухової системи - загалом майже від 500 хвороб. Ліки виготовлені зі свіжозібраної рослинної сировини за технологією, що передається в родині із покоління в покоління. Це засоби для внутрішнього та зовнішнього застосування, косметичні засоби. Цінова політика у фітовідділі прийнятна: від 28 до 35 грн.

Два роки тому ми відновили відділ по виготовленню лікарських засобів в умовах аптеки за рецептами лікарів. А передісторія відкриття відділу така. У 2011 році нас запросили на засідання депутатської комісії з питань медицини Вишневої міської ради, на якому міський голова Ілля Діков висловив прохання поновити виготовлення лікарських засобів за рецептами лікарів. І ми погодились - без будь-яких компенсацій з боку міського бюджету.

Так, фінансово це не вигідно. Та по своєму - це той же соціальний пакет. Це дешеві ліки, які в змозі придбати соціально-незахищені категорії населення. Виготовлення екстемпоральних форм за рецептами лікарів - актуальний напрямок не лише в Україні, але й усіх країнах світу, що пов'язано з загальною тенденцією персоналізації медицини. Рецепт лікаря дає можливість точно визначити дозування, концентрацію активної речовини та запобігти негативним побічним ефектам. Тільки аптека ТОВ "Фітотерапія Зубицьких" у регіоні самостійно готує ліки, тому до нас їдуть із інших міст і районних центрів. Замовляти за індивідуальними рецептами можна різноманітні мазі, суспензії, емульсії, краплі, розчини для фізкабінетів.

Саме у нас є виняткові медикаменти, яких ви не зустрінете в інших аптеках. Аптеку цінують не лише мешканці Вишневого.

Минулого року ми стали переможцями Національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі -2012".

Третій відділ реалізує готові лікарські засоби, товари повсякденного використання, засоби особистої гігієни, товари для новонароджених, косметику та інше.

Також основним пріоритетом аптеки ТОВ "Фітотерапія Зубицьких" є прийом лікаря. Щосуботи ви можете отримати безкоштовну медичну консультацію Вікторії Зубицької. Це досить зручно для тих, хто в робочідні не має змоги приділити достатньо часу своєму здоров'ю чи раптово занедужав. Достатньо прийти сюди з амбулаторною карткою чи зробити аналізи в медлабораторіях за місцем проживання. Лікар оглядає пацієнта та приписує схему лікування - окремо для кожного пацієнта.

Ще аптека Зубицьких, згідно Постанови Кабміну та за власної ініціативи, також є активним учасником пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб із гіпертонічною хворобою, не дивлячись на те, що першочергово в ньому беруть участь аптеки комунальної форми власності. Тобто, кожен, хто страждає на артеріальну гіпертензію, має відповідне направлення та рецепт від лікаря, може придбати тут ці ліки за фіксованою державною ціною.

"Ще одна складова нашого соціального пакету,- додає завідуюча аптекою Інна Шепета, - не дивлячись на прийнятну ціну лікарських засобів, ми додатково надаємо знижки пенсіонерам, інвалідам дитинства, учасникам Великої Вітчизняної війни та бойових дій, багатодітним сім'ям - варто лише пред'явити відповідне посвідчення. Також знижки отримують ті, хто одноразово закупив товар на понад 200 грн.".

"Та все ж найбільше наше надбання, - додає Вікторія Олександрівна, - це колектив. Звичайно ж, я пишаюся своєю командою. Адже всі - професіонали своєї справи, до роботи підходять з душею. Це і мій заступник Наталія Зубицька, завідуюча аптекою Інна Шепета, фармацевти з виготовлення ліків Людмила Бражник і Світлана Красовська, молодий спеціаліст Катерина Хацька, працівники фітовідділу Людмила Гармазонова та Ірина Гончарук, провізор Оксана Костина, бухгалтер Євгенія Зубко та молодший медичний персонал - Тамара Шунькіна та Світлана Кравцова. Кожному з них хочу подякувати за професіоналізм і відданість своїй справі. Здоров'я Вам, любі, щастя, сил і наснаги!"

Що, ж кожен мешканець району може придбати ліки за авторськими прописами династії лікарів Зубицьких та інших лікарів не тільки в Києві на вул. Кирпоноса 8/9, а й у Вишневому, по вул. Лесі Українки, 35 (тел.: (044) 406-00-56 та 5-03-00). Режим роботи аптеки - із 8:00 до 22:00 години, без вихідних.

Наталка КУЦАК

Газета Новий день №40 (9102) від 5.10.2013

На верх